KONSULTACJE SPOŁECZNE: Zaproszenie na drugie spotkanie Interesariuszy ws. projektu planu ochrony PKMW (28 września 2021)

Data: 13-09-2021

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy na drugie spotkanie Interesariuszy w sprawie projektu planu ochrony naszego Parku. Aktualnie przewidujemy spotkanie stacjonarne, dla zainteresowanych, którzy nie dotrą na czas do Krynicy Morskiej przewidujemy możliwość zorganizowania spotkania w formie on-line.

Poniżej treść pisma w tej sprawie od Organizatora - Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska.

 

Szanowni Państwo

Od ubiegłego roku trwają prace nad sporządzeniem Planu ochrony dla Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”. Założenia realizacyjne projektu zaprezentowane zostały podczas pierwszego spotkania z interesariuszami Planu, które odbyło się w dniu 26 listopada ubiegłego roku w formule on-line. Nagranie tego wydarzenia dostępne jest na kanale YouTube Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych: https://www.youtube.com/watch?v=LkfOdFC3xpA

Po zakończeniu diagnozy stanu chcemy zaprezentować Państwu najważniejsze ustalenia i wnioski z tego etapu projektu, a także przedstawić pierwsze propozycje dotyczące strategii ochrony walorów Parku. Zapraszam zatem do udziału w drugim spotkaniu z interesariuszami Planu, które odbędzie się w stacjonarnej formule (o ile nie zmienią się warunki epidemiczne) 28 września br. w godz. 11.00-14.30 w  Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krynicy Morskiej, ul. Gdańska 108.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa zebranych osób konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa (limitowana liczba uczestników) mailem na adres pkmw.planochrony@pomorskieparki.pl, w terminie do 22 września br., używanie maseczek podczas spotkania, stosowanie płynów odkażających oraz zachowywanie dystansu społecznego.

Zapraszam do udziału i konstruktywnej dyskusji na temat potrzeb i możliwości ochrony walorów Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”.

 

Pozostaję z poważaniem

 

Andrzej Weigle

Kierownik Projektu

Wiceprezes Zarządu NFOŚ