przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Aktualności

Konkurs na projekt plakatu promującego Młodzieżowy Kongres Klimatyczny 2020

z dnia 17-09-2019

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu serdecznie zachęca do wzięcia udziału w konkursie na projekt plakatu promującego Młodzieżowy Kongres Klimatyczny 2020  

czytaj więcej ...

Uwaga Konkurs!

z dnia 23-08-2019

Serdecznie zapraszamy uczniów klas V-VIII szkół powiatu nowodworskiego do udziału w konkursie „Jestem integralną częścią przyrody”.  

czytaj więcej ...

Wakacyjny czas relaksu

z dnia 08-08-2019

Wakacje w pełni, słońce rozpieszcza, a przyroda kusi swoimi walorami. Mierzeja Wiślana oferuje wiele ciekawych miejsc do zwiedzania. Co roku staramy się pokazać Państwu jakiś zakątek naszego Parku w sam raz na krótką wędrówkę. W tym roku w końcu maja organizowaliśmy rajd do Mikoszewa. Wydaje nam się, że scenariusz Rajdu nadaje się do powielenia, zachęcamy zatem do krótkiej lektury.
 

czytaj więcej ...

Zapraszamy na rajd!

z dnia 11-05-2019

Jak co roku zapraszamy na Rajd Szlakami Mierzei Wiślanej.  

czytaj więcej ...

UWAGA KONKURS

z dnia 24-04-2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnym Festiwalu Leśnej Piosenki  „W poszukiwaniu ciszy…”  

czytaj więcej ...

Kolejna edycja akcji „Nie bądź patałachem i posprzątaj Mewią Łachę”

z dnia 10-04-2019

 Jak co roku na zaproszenie pracowników Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana” i wolontariuszy Błękitnego Patrolu WWF odpowiedziało liczne grono osób, którym bliskie jest czyste środowisko.

czytaj więcej ...

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mikoszewie znów na konkursowym podium!

z dnia 27-03-2019

22 marca w Słupsku odbył się wojewódzki etap XVIII  edycji ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Po raz drugi z rzędu reprezentacja naszego Parku - uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mikoszewie - zajęli II miejsce w województwie.  

czytaj więcej ...

Nasze wierzby ogłowione, a nowe drzewa posadzone.

z dnia 15-03-2019

W ostatnich tygodniach pracownicy Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana", nie zważając na kapryśną pogodę, pracowali w terenie - ogławiali wierzby, sadzili drzewka i zabepieczali je przezd zgryzaniem przez zwierzynę.  

czytaj więcej ...

Czekamy na bociany!

z dnia 07-03-2019

1 marca pracownicy Parku zamontowali dwie nowe podstawy pod gniazda na słupach oraz przeprowadzili zabiegi konserwacyjne w jednym z ogromnych gniazd na terenie otuliny Parku.
 

czytaj więcej ...

Ferie, ferie i po feriach

z dnia 25-02-2019

Podczas tegorocznych ferii zimowych pracownicy Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana” przeprowadzili warsztaty z dziećmi i młodzieżą.

czytaj więcej ...


Wszystkie aktualności

Copyright © , ul. Gdańska 2, 82-103 Stegna