przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Gdy chcesz umówić się na zajęcia

Pracownicy Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana" prowadzą całoroczną edukację ekologiczną dla uczniów szkół wszystkich poziomów kształcenia oraz dorosłych.

Tematykę zajęć i formy przekazu dostosowujemy do wieku uczestników oraz sugestii opiekunów. 

Prelekcje, pogadanki, wykłady, a przede wszystkim zajęcia terenowe na ścieżkach przyrodniczych w rezerwatach „Mewia Łacha” i „Kąty Rybackie” oraz w ekosystemach leśnych  Mierzei Wiślanej cieszą się dużym zainteresowaniem. Corocznie z tej oferty korzysta kilka tysięcy osób.

 

CO ZROBIĆ ABY UMÓWIĆ SIĘ NA ZAJĘCIA Z PRACOWNIKIEM PARKU W TERENIE LUB  SZKOLE?

Aby umówić się na zajęcia w MAJU i CZERWCU należy zadzownić już w styczniu danego roku (od 15.01.). Jest to okres szczególnie atrakcyjny dla wycieczek i warto zarezerwować termin wcześniej. W pozostałym okresie roku wystarczy zrobić to z miesięcznym wyprzedzeniem.

Rezerwacji można dokonać również pisząc pod e-mail: j.bulak@pomorskieparki.pl. Jednak w przypadku braku odpowiedzi na e-mail w ciągu trzech dniI (zdaża sie, że niektóre adresy e-mail są blokowane przez zapory antyspamowe lub wiadomości po prostu nie dochodzą) prosimy o kontakt telefoniczny: 55 247 71 06.

Nie ma możliwości umówienia się na zajęcia z "dnia na dzień" lub tego samego dnia z uwagi na ogromne zainteresowanie naszym przewodnictwem. Ponadto opócz edukacji ekologicznej pracownicy Parku realizują inne zadania statutowe i nie są w stanie natychmiast zmienić zaplanowanych działań.

Zajęcia są nieodpłatne i można się na nie umawiać od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00 - 15.00

Pracownicy Parku nie prowadzą przewodnictwa po miejscowościach znajdujących się na terenie Parku i otuliny oraz w muzeach i kościołach. W tym celu należy kontaktować się z miejscowymi przewodnikami turystycznymi.

 

 


Copyright © , ul. Gdańska 2, 82-103 Stegna